Hakkımda

Hakkımda | İsmail Bahadır Atakan Öz

Ben Kimim?

1997 Yılında Manisa’nın soma ilçesinde dünyaya geldim. Liseyi Soma Anadolu Lisesinde okudum. Ege Üniversitesinde Basım Yayın Teknolojileri Bitirdim. Şuanda Uşak Üniversitesinde yeni medya bölümünde 3. Sınıf öğrencisiyim. Ajansfly Dijital Reklam Ajansı Adında Bir Reklam Ajansım Bulunmakta, 100 üzerinde sosyal medya firmasına danışmanlık yapıyorum. 


Creatif çözümler üreterek firmalar için en iyi yere taşımak için elimden geleni yapmaktayım.

Eğitimim

EGE ÜNİVERSİTESİ

Basım ve Yayın Teknolojileri (2016 - 2018)

Basım ve Yayın Teknolojileri programı, 1984 yılında Ege Meslek Yüksekokulu bünyesinde açılan ilk 5 programdan biri olarak “ Matbaacılık” programı adı altında kurulmuştur. 2002 yılından itibaren Ege Üniversitesi Basımevi Müdürlüğü’ne ait binanın üst katında eğitim-öğretim faaliyetlerini sürdürmektedir.

UŞAK ÜNİVERSİTESİ

Yeni Medya (2018 - Devam Etmekte)

Yeni medya, dijital teknolojiyi kullanan medya türlerine verilen genel isimdir (örneğin sosyal medya ve internet kullanımı). Bu, basılı medya (örneğin gazete ve dergiler),televizyon ve radyo gibi geleneksel medya biçimlerini ifade eden “eski medya” nın aksine anlık dijital paylaşımları içerir

Yeteneklerim

Grafik Tasarım

Abobe illustrator Abobe İndesign Abobe Photoshop Programları İle Grafik Konusunda Tecrübelerimle Sizlere Bilgi Birikimimi Aktarıyorum

Sosyal Medya Yönetimi

Markanıza Planlama, İçerik Üretimi, Gönderi Paylaşım, Planlama ve Raporlama gibi hizmetleri sizelere sunuyoruz.

Web Tasarım

Dijital dünyada yansıtacağı etkiyi yılların tecrübesi ve günümüz modernliğinde tasarlıyoruz.

Video Montaj

Video Montaj olarak sizlere en iyi şekilde video kurgusu seslendirme ve video montaj işlerini üsleniyorum

Kurumsal Kimlik

Tek bakışta tanınan bir marka olmanızı sağlayacak logo, kurumsal evrak, kartvizit, katalog v.b çalışmalarınızı yapmak için sabırsızlanıyoruz.

Seo Hizmetleri

Arama motoru değerlendirmenizi yapıyor ve eksiklerinizin giderilmesini, rakiplerinize göre başarı oranınızın artırılmasını sağlıyoruz.

Çalışma Deneyimim

Calisto Dijital Reklam Ajansı

Calisto Dijital Reklam Ajansı

Sosyal Medya Uzmanı (2017 - 2018)

2015 yılında İzmir Alsancakta kurulan Calisto Dijital reklam ajansı, alanında uzman 10 kişilik uzman personeli ile Markanızın büyümesi ve daha fazla müşteri bulmanız için reklam, pazarlama kanallarını en verimli bir şekilde kullanmanızı sağlar. Calisto işletmelere temel olarak reklam görsel ve videolarının oluşturulmasından internet ve medya üzerinde reklamların yayınlanmasına kadar olan süreçte danışmanlık hizmeti sunar.

Ajansfly | Dijital Reklam Ajansı

Ajansfly | Dijital Reklam Ajansı

Kurucu Sahip (2019 - Devam Etmekte)

3 Kişilik uzman ekibi ve aynı zamanda 12 kişilik frelancer kadrosu ile 5 yılı üstüne çıkan reklam ajansımız, markalarına yaratıcılık ve sanat ile en dinamik şekilde hizmet vereye devam etmektedir. Müşterileri için her daim büyük düşünmenin ve güçlü marka yaratımının sembolü olarak, adının geçtiği her yerde itibar görmenin tesadüf olmadığını yaptığı işlerle kanıtlamıştır.